Jemi

Tweets about a recent trend: Jemi

حسبي رباً يعلم سري وجهري ويدبر أمري من حيث لا أدري https://t.co/JRrlE8w6WW
@njaziferatii @SimplyMartial Plus Bale i lendum ma i mire se krejt lojtart nqet formacion. I jemi ma i mire larg formacioni 😛
"Jemi akoma në mes të sezonit. Philipp vazhdon të jetë kapiteni dhe është një kapiten i madh. Nëqoftëse më... https://t.co/Y4f6Ug8USp
RT @worldwordwolf: なんか最近フォロワーさんに興味なさそうなこと呟いてすみませんみたいなツイートよく見るけどツイッターてフォロワさんが見たい内容を発信しつづけなきゃならんの?そんなに見てる人を意識しながらやるの?私は知らないジャンルの各沼にハマってるの見ても別に不快じゃないし楽しそうって思うけどなあ
@Yash_Dasgupta Good Night dinner kore ghumiyo, Babai ke khaiye diyo, Maa, Baba ke kheye nite bolo... raat jegona, ghumiye poro...
RT @KennieYieJ: Audio record of Jaejoong saying "Yuuho aishiteru!" yesterday 🙈 (深海兔条) "ゆうほ 愛してる!" https://t.co/1J9GF617vS
寒い!!死ぬ!!! ソファーで座ったまま寝てた!!
Bujar Shabani "Loja kundër Llapit është derbi. Për ne është me rëndësi që me startu me fitore për këtë jemi të bind… https://t.co/hHuItwBq6K
Mustafa: Jemi mirënjohës të gjithë atyre që dhanë jetën që Kosova të frymojë e lirë dhe sovrane https://t.co/nyvilo4Beb
Next - Science - Sa ndryshe jemi nga njerëzit e lashtë? -16 Shkurt 2017 - Show - Vizion Plus https://t.co/JPndmZzkys
@jemi_zr kena hempuk ni sia sia
دعاء الرفع من الركوع:ربنا ولك الحمد حمداً كثيراً طيباً مباركاً فيه https://t.co/JrlifqBAnW
RT @ToLetng: There are many keys to happiness – This is one of them. #ToLetNg https://t.co/8M7zvz4qbY
Next - Science - Sa ndryshe jemi nga njerëzit e lashtë? -16 Shkurt 2017 - Show - Vizion Plus: https://t.co/8OabmE8jbL via @YouTube
@jj_jemi_ わたしも!!!それは!!!わかってましたよぉ!!!☺️☺️(滝汗)
سبحان الله والحمد لله والله أكبر لا إله إلا الله وحده لا شريك له له الملك وله الحمد وهو على كل شيء قدير https://t.co/JRrlE8w6WW
A jemi duke ecur në drejtimin e duhur ? Kadri Veseli: 17 shkurti, dita që i jep kuptim të kaluarës dhe të... https://t.co/D162GYmdg7
@BIGSOMI01 ada jemi mandi di kali Di kali ada ikan nila Kok BIGSOMI01 pede sekali Padahal ak hanya cinta Woe😂
Commented on StockTwits: yup...just saying. $AMZN retailer vs $AMZN tech company... https://t.co/9eYsU6jY9b
RT @Ahmad_Haariss: Ambil wudhuk sambil tengok kubur.. Insaf Level : Unlimited 😖 https://t.co/WLGwPPrT9Q